POLITYKA PRYWATNOŚŒCI
      | modyf: 2019-02-3, 20:05 | 4098 odsłon
serwiszglossie

 

„100 lat Babci i Dziadkowi”

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najwspanialszych świąt, jakie możemy obchodzić w przedszkolu. Spotykamy się bowiem z gośćmi, którzy przybyli na nasze zaproszenie, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka- święto osób, którym tak wiele zawdzięczamy. To właśnie dziadkowie poświęcają wnukom swój wolny czas, opiekują się nimi, chodzą na spacery, opowiadają ciekawe historie, uczą poznawać świat.

Za ich mądre rady i słowa, które są wskazówką w dorosłym życiu i znajdują potwierdzenie w rzeczywistości z całego serca dziękujemy. Dlatego też  dzieci

z naszego przedszkola w programach artystycznych w swoim wykonaniu, za pomocą wierszy, piosenek, tańców i krótkich inscenizacji, pragną wyrazić miłość, wdzięczność, szacunek swoim kochanym babciom i dziadkom, a przede wszystkim życzyć im zdrowia, pogodnych dni i spokojnych nocy, uśmiechów na co dzień, bez trosk i zmartwień, wszystkiego co jest najlepsze, a ich doświadczenie i mądrość życiowa niech będą drogowskazem uczciwego i odpowiedzialnego życia. DZIĘKUJEMY!

Po programach artystycznych, wręczeniu laurek i niespodzianek, złożeniu życzeń, dzieci zaprosiły gości do tańców, zabaw, wspólnych rozmów przy stołach pełnych słodkości, przygotowanych przez swoich  rodziców.

Taki dzień w przedszkolu przyniósł wszystkim wiele radości, niezapomnianych wrażeń i z całą pewnością będzie długo i mile wspominany.

 

 

 

 

 

 

Bal karnawałowy

„ W karnawale wszyscy urządzają bale

to tradycja bardzo stara

strojów pięknych co nie miara.

Niech się bawią duzi, mali

Zgromadzeni na tej sali” 

Dnia 11 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Gorące rytmy porwały do tańca: piratów, królewny, wróżki, policjantów i inne postacie bajkowe. Wszystkie dzieci  bawiły się świetnie uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach a skoczna muzyka zachęcała do tańca. Bal przebiegł w milej i serdecznej atmosferze oraz dostarczył niezapomnianych wraeń.
do góry | modyf: 2019-02-3, 20:05 | 4098 odsłon
Odsłony: 110698 :: Dzisiaj: 154 :: Online: 4 :: | administracja