POLITYKA PRYWATNOŚŒCI
Czerwiec 2019r.
      | modyf: Anna Podhalska 2019-07-11, 00:13 | 11816 odsłon
serwiszglossie

 

 

Festyn  „Mama, tata i ja”

Dnia 13 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny, który  rozpoczęła pani dyrektor Krystyna Liberna, która przywitała zgromadzonych gości i naszych przedszkolaków. Zabawę poprowadził  pan Marcin. Były wspólne zabawy przy muzyce a także różnego rodzaju konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców między innymi: przeciąganie liny, Do dyspozycji dzieci były rozłożone duże klocki, dzięki którym dzieci mogły przenieś się w świat fantazji. Dużym zainteresowaniem cieszył dmuchany zamek do skakania oraz „ krowa – dmuchaniec” która można było wydoić. Nie zabrakło  kącika plastycznego oraz kącika do malowania twarzy. Gdy ktoś poczuł się głodny  lub spragniony  mógł skorzystać z kulinarnych specjałów: kiełbasek z grilla, bigosu, frytek, gofrów i ciast które upiekli rodzice. Festyn rodzinny okazał się dla dzieci źródłem wielkiej radości  i był okazją do wspólnej zabawy z rodzicami. Pogoda jednak spłatała nam figla i musieliśmy przenieść się do przedszkola. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i pomoc rodziców przy jej organizacji.

 

 

 

Nocka zuchowa

Z dnia 7  na 8 czerwca dzieci z próbnej  gromady zuchowej „Leśne skrzaty” i „Ibiz” nocowały w przedszkolu. Zuchy wraz z opiekunami wybrały się do bajkowej krainy. Na początku odwiedził ich pan Tomek z pomocnikami, który poprowadził  zabawy ruchowe z Taekwon-do. Po kolacji na zuchy czekała kolejna atrakcja  - taniec z ogniem ,dzieci były pod ogromnym wrażeniem i z zachwytem go ogladały. Dzień zakończyliśmy wspólnym śpiewem i pląsami przy ognisku. Zuchy już nie mogą się doczekać kolejnej nocki w przedszkolu. 

 

 

 

 

Skarb z morskich głębin

Dnia  7  czerwca dzieci z gr. „Krasnale” wybrały się na mini zawody do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach .  Dzieci zostały powitane przez Pirata i Piratkę, którzy podzielili  przedszkolaków  na drużyny: Papugi, Ośmiorniczki, Krewetki, Majtasy, Wilki Morskie. Zadaniem każdej z drużyn było jak najszybciej pokonać przygotowane konkurencje sportowe. Wszystkie dzieci bardzo wesoło się bawiły i z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne konkurencje sportowe. Ostatnie zadanie wszystkie drużyny musiały wykonać wspólnie tzn. załapać Pirata z jego tajemniczą skrzynią, w której był ukryty skarb. Oczywiście dzieci pokonały Pirata i zdobyły słodkie niespodzianki. Bardzo dziękujemy Pani Edycie i jej uczniom za tak fajnie przygotowaną zabawę sportową.

 
do góry | modyf: Anna Podhalska 2019-07-11, 00:13 | 11816 odsłon
Odsłony: 110735 :: Dzisiaj: 157 :: Online: 3 :: | administracja